Vážení zákazníci, je nám líto ale díky aktuální situaci kolem covidu 19 ve světě i u nás dochází k výpadkům dodávek zboží zejména ze zahraničí. Díky tomu nejsme schopni dodržet všechny termíny při vyřizování Vašich objednávek. Děkujeme za pochopení.

Swanson - " Speed Square " metrický tesařský úhelník

Kód: NA202
818 Kč –5 %
Swanson - " Speed Square "  metrický tesařský úhelník
818 Kč –5 % 777 Kč 642 Kč bez DPH
Skladem (69 ks)

Swanson - jednoduchý pomocník při konstrukci střech a přístřešků všeho druhu od profesionálů po kutily.

Český návod  ke stažení viz. níže v  záložce soubory. Zboží zasíláme standardně i na Slovensko

Detailní informace

Detailní popis produktu

"METODA JEDNOHO ČÍSLA" vyvinutá Swanson Tool Co., Inc. zjednodušuje  stavbu střešní konstrukce (vazby). Schémata, obrázky a tabulky  jsou součástí návodu a budou vám pomáhat při použití SPEED úhelníku na střešní konstrukce a další projekty. Pamatujte si, že správné plánování ušetří čas a materiál. "Dvakrát měř a jednou řež."

 

DESIGN ÚHELNÍKU S PŘÍLOŽNÍKEM

Velikost úhelníku 25,4cm

Úhelník je navržen se dvěma sadami měřítek při použití pro běžné krokve, nárožní  a úžlabní  trámy. Vnitřní stupnice (měřítko) s menšími čísly je pro práci v metrických údajích, zatímco vnější stupnice (měřítko) je pro práci ve stupních. Tím, že stupnice má plných 90° stupňů umožňuje uživateli označit libovolný úhel ve stupních, jakož i úhly zastoupené v "*decimetrech výšky na jeden metr délky." Můžete snadno, na první pokus, převést stupně na decimetr výšky nebo naopak. Úhelník je označen stejně na obou stranách pro použití na jakékoliv straně trámu. Existují také "Scribe zářezy" umístěné pod centimetrovou stupnicí pro umožnění uživateli načrtnout čáru do 14 cm na šířku podél délky, celého kusu řeziva. Úhelník může být také použit jako stabilní vodítko elektrické pily. Velikost a vlastnosti úhelníku propůjčují v rámci stavebního průmyslu jeho vícenásobné použití. Vnitřní stupnice se používá při označení čepů a dlabů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřidla a měřicí technika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: