Náhradní skořepiny pro pracovní nákoleníky

U některých typů pracovních nákoleníků je možné měnit vrchní skořepinu. Skořepinu lehce sejmete ze základny, kde ji drží několik patentek a nasadíte skořepinu podle té činnosti, kterou budete právě vykonávat.

K dispozici je měkký plášť (skořepina) určený zejména pro podlaháře a choulostivé povrchy obecně. Dále můžete zvolit klasický tvrdý plášť určený pro většinu stavebních profesí nebo stabilizační skořepinu pro silně nerovné tvrdé povrchy, kterou ocení zejména dlaždiči a podobné profese.

 

 

3 položek celkem
TB KPS 03 3000x3000 (1)
435 Kč / ks

Pevný, pružný kaučuk se přizpůsobuje podlaze , aniž by zanechal stopy a škrábance. Snadno je vyměníte a vytvoříte perfektní nákoleník pro každou práci. Už nikdy se nebudete  těžce rozhodovat co je pro Vás nejlepší.

Kód: TB-KPS-03
TB KPS 01 3000x3000 (1)
375 Kč / ks

V kombinaci s ergonomicky navrženými kolenními chrániči  Toughbuilt GelFit  vytvoří  tyto náhradní skořepiny nejpoužívanější chrániče na trhu. Snadno je vyměníte a vytvoříte perfektní nákoleník pro každou práci. Už nikdy se nebudete  těžce rozhodovat co je pro Vás nejlepší.

Kód: TB-KPS-01
TB KPS 05 3000x3000 (1)
995 Kč / ks

Náhradní skořepiny speciálně konstruované pro tvrdé nerovné povrchy včetně ostrého šterku. Vhodné pro všechny profese ve stavebnictví ale zejména pro dláždění o podobné činnosti.

Kód: TB-KPS-05