Epoxidová lepidla

Epoxidová dvousložková lepidla tvoří extrémně pevné a odolné spoje. Poradí si v nejnáročnějších podmínkách, odolávají vlhkosti, vysokým teplotám i chemikáliím. Epoxidové lepidlo na kov a ocel nabízí pevnost svařovaného spoje. V naší nabídce najdete i epoxidové lepidlo na plasty, dřevo, keramiku, porcelán, sklo, beton a další materiály.
Před použitím lepidla smíchejte obě složky lepidla. V návodu si zkontrolujte dobu zpracovatelnosti lepidla. Finální vytvrdnutí trvá obvykle 24 hodin.

5 položek celkem
J-B Weld | Putty Sticks - Epoxidové opravné tyčinky
Novinka
319 Kč / ks

J-B WELD | KwikWood™ - špičkový epoxidový tmel pro snadné opravy dřeva. Ručně míchaný, vytvrdne na stejnou hustotu jako dřevo, nehnije a nepraská. Ideální pro exteriér i interiér, tvarovatelný jako plastelína, po 60 minutách opracovatelný. Perfektní pro vyplňování děr a poškození ve dřevě.

Kód: 8257
J-B Weld | SteelStik™ tmel na opravy kovů
Novinka
319 Kč / ks

J-B WELD | SteelStik™ - epoxidový tmel vyztužený ocelí, ideální pro rychlé opravy kovových materiálů. Vytvrdne za 3-5 minut a po 60 minutách lze do něj vrtat, brousit a natírat. Odolává vysokým teplotám a tlaku, je voděodolný. Skvělý pro opravy kovů, kamene, betonu, sklolaminátu a tvrdých plastů.

Kód: 8267
J B WELD 8297 zaruvzdorny epoxidovy tmel HighHeat 57g obr 1 jpg
359 Kč / ks

J-B WELD | HighHeat™ - ručně míchatelná epoxidová tmelová tyčinka speciálně vyvinutá pro lepení a opravy materiálů, které budou vystaveny vysokým teplotám v automobilových a průmyslových opravách. Tento tmel vytvrzuje do pevného, tvrdého spoje s malým nebo žádným smršťováním, což z něj činí průmyslově odolný produkt, který předčí běžné epoxidové tmely při vysokých teplotách.

Kód: 8297
J-B Weld | KwikWeld™ lepení (svařování) za studena.
Novinka
319 Kč / ks

J-B Weld | KwikWeld™ - objevte neuvěřitelnou sílu a rychlost s dvousložkovým epoxidovým lepidlem, které je rychleschnoucí verzí epoxidového systému pro svařování za studena. Poskytuje silné a trvalé opravy kovů a mnoha dalších typů povrchů.

Kód: 8276
J-B Weld | ClearWeld™ rychleschnoucí dvousložkové lepidlo
Novinka
319 Kč / ks

J-B Weld |ClearWeld™ - rychletuhnoucí, víceúčelové dvousložkové epoxidové lepidlo, které zajišťuje pevné a trvalé spojení na většině povrchů. Nejúčinější je při lepení dlaždic, většiny plastů, keramiky, skla, dřeva a kovu.

Kód: 50112