Festool All inclusive - servis, který nezklame

 Button-Service_800x533px

  

Ochrana před náklady na opravy – včetně dílů podléhajících rychlému opotřebení

36měsíční záruka ochrany nákladů 

Již žádné protivné návrhy rozpočtů a faktury. Festool nabízí se SERVICE all-inclusive rozsáhlou záruku na vaše nářadí včetně všech dílů podléhajících rychlému opotřebení – a to po dobu 36 měsíců. Záruka tak kromě běžných materiálových a výrobních vad pokrývá i veškeré díly podléhající rychlému opotřebení (např. akumulátory, uhlíky, kuličková ložiska, těsnicí kroužky, spínače).
Kompletní seznam všech dílů podléhajících rychlému opotřebení, které pokrývá záruka ochrany nákladů najdete v katalogu náhradních dílů
Ušetříte tak náklady a spoustu času, které můžete investovat do svého podnikání.

SÁZKA NA JISTOTU díky zaregistrování SERVICE all-inclusive:
Na on-line registraci SERVICE all-inclusive


Co udělat?

 • Zaregistrujeme Vaše nářadí k SERVICE all-inclusive.
 • Zašlete nebo přineste Váš stroj na naši provozovnu.
 • Nebo zašlete nářadí  přímo zákaznickému servisu TTS.

O záruční případ se jedná, jestliže

 • dodané nářadí není prokazatelně bez materiálových či výrobních vad.
 • díly podléhající opotřebení (zejména uhlíkové kartáčky, kuličková ložiska, gumové manžety, akumulátory, těsnicí kroužky a spínače) jsou prokazatelně poškozeny přirozeným opotřebením při řádném používání nářadí. Definitivní seznam dílů zahrnutých do záruky je k nahlédnutí v katalogu náhradních dílů na adrese www.festool.cz/service.

O záruční případ se nejedná zejména

 • v případě poškození spotřebního materiálu a příslušenství, především u brusných talířů, brusných desek, plug-it kabelů, pilových kotoučů a plátků, fréz, míchacích metel, řezacích nožů, řezacích souprav a vrtacích nástrojů.
 • jestliže při připojování, instalaci, uvedení do provozu, při provozu, použití a údržbě nářadí nebyl dodržen návod k obsluze a jiné podklady k jednotlivému nářadí.
 • v případě jiného nesprávného použití, především při působení vnější síly (zejména pád nebo úder).
 • u závad na nářadí, které byly způsobeny zejména použitím příslušenství nebo náhradních dílů, které nejsou originální díly.
 • u nářadí, u něhož byly provedeny úpravy nebo doplnění, zejména u nářadí, které bylo rozebráno.
 • v případě použití s trvale intenzivním opotřebením, především v nepřetržitém průmyslovém provozu, nebo v případě dlouhodobě nadprůměrného zatížení nářadí.

Kompletní podmínky záruky ochrany nákladů najdete v bodě 2 v servisních podmínkách Festool.
Registrace do myFestool vám poskytne spoustu výhod. Ve svém účtu můžete zcela jednoduše sledovat zbývající dobu záruky veškerého zaregistrovaného nářadí.


Ochrana proti krádeži – i na stavbě

 
Jednodušší než jakékoli pojištění. SERVICE all-inclusive Festool vám poskytuje po dobu 36 měsíců spolehlivou ochranu v případě krádeže. Ať se jedná o krádež v dílně nebo dokonce v autě či na stavbě – pokud vám nářadí ukradnou, obdržíte za spoluúčast pouhých 2 500,- Kč úplně nové nářadí.

SÁZKA NA JISTOTU díky zaregistrování SERVICE all-inclusive:
Na on-line registraci SERVICE all-inclusive

Takhle jednoduché je to:

 • Pokud stroj zakoupíte u nás nabízíme  registraci Vašeho nářadí za Vás
 • Nebo zaregistrujte nářadí pro SERVICE all-inclusive
 • V případě krádeže: okamžité oznámení na policii
 • Do 5 dnů po odcizení předložte oznámení a servisní certifikát prodejci Festool
 • Za spoluúčast 2 500,- Kč obdržíte nové nářadí

Podrobnosti k službě
V případě krádeže vám dodáme za odcizené nářadí bez dalších pojistných nákladů a za spoluúčast ve výši 2 500,- Kč jednorázově nové nářadí. Tuto službu poskytuje Festool Group pro všechno úspěšně zaregistrované nářadí Festool po dobu 36 měsíců od data na vašem originálním dokladu o zaplacení. Vyměněné nářadí již znovu nespadá pod ochranu proti krádeži.
Pro využití této servisní služby je nutné odcizení neprodleně ohlásit na příslušné policejní služebně. Toto oznámení musí být s vaším servisním certifikátem předloženo do pěti dnů po odcizení vašemu partnerskému prodejci Festool. Ten doručí podklady Festool Group k ověření.
Po provedeném ověření budete ze strany Festool Group informováni o stavu věci a nové nářadí si můžete po schválení Festool Group vyzvednout za úhradu výše uvedené spoluúčasti u svého partnerského prodejce.

Button-Warranty_800x533px

Nákup bez rizika

14denní záruka spokojenosti nebo vrácení peněz

Všechny výrobky Festool můžete testovat až 15 dní od zakoupení. Pokud nářadí nesplňuje vaše požadavky, můžete ho jednoduše odnést zpět prodejci a dostanete zpátky plnou kupní cenu. Tím vám SERVICE all-inclusive umožňuje nejen skutečné testování v praxi, nýbrž zaručuje také zcela bezpečnou investici. Tuto službu lze využít na každý typ stroje pouze jednou.
SÁZKA NA JISTOTU díky zaregistrování SERVICE all-inclusive:

Na on-line registraci SERVICE all-inclusive

Takhle jednoduché je to:

 • Zaregistrujte nářadí k SERVICE all-inclusive
 • Testujte nářadí v dílně nebo na stavbě
 • Pokud nebude nářadí splňovat vaše požadavky, jednoduše ho do 15 dní od zakoupení odneste zpět prodejci
 • Ochotně vám poradíme také ohledně našeho nářadí a příslušenství
Poradenství pro uživatele 
 
Podrobnosti k službě
Do 15 dní od data na originálním dokladu o zaplacení můžete zaregistrované, nepoškozené a lehce použité a podle obsahu dodávky kompletní nářadí v původním obalu vrátit při předložení servisního certifikátu svému partnerskému prodejci Festool, který vám vyplatí kupní cenu.
V odůvodněných případech, zejména v případě nadměrného opotřebení, může partnerský prodejce Festool vyplacení odmítnout, dokud nebude případ prověřen a schválen Festool Group.
 Button-Repair_800x533px

Dlouhá dostupnost náhradních dílů

Dostupnost náhradních dílů v délce 10 let

Nářadí Festool je vysoce kvalitní, robustní a dimenzované na dlouhé používání. Aby byla zajištěna funkčnost nářadí po mnoho let, zaručuje Festool dostupnost náhradních dílů po dobu 10 po skončení výroby. A pokud bychom přece jenom už náhradní díl neměli na skladě, obdržíte jako náhradu zdarma nové nářadí. Spousta náhradních dílů pro naše „veterány“ je u nás ostatně dostupná déle než 10 let.

SÁZKA NA JISTOTU díky zaregistrování SERVISU all-inclusive:
Na on-line přihlášení záruky 

Takhle jednoduché je to:

 • Zaregistrujte nářadí k SERVICE all-inclusive
 • Vyberte si náhradní díl --> zde se dostanete na on-line katalog náhradních dílů 
 • Objednejte náhradní díl (u Zákaznického servisu nebo přímo u svého prodejce)
  Tel.: +420 481 645 161 (226, 474)
  Fax: +420 481 645 163
  E-mail: [email protected]

Nejjednodušší a nejrychlejší výměna náhradních dílů je prostřednictvím našeho zákaznického servisu.
Podrobnosti k službě
Garantujeme, že po ukončení výroby nářadí budou k dispozici náhradní díly ještě minimálně 10 let. Nebude-li Festool Group schopna v konkrétním případě dodržet svůj příslib, obdržíte bez fakturace jako náhradu srovnatelné nové nářadí z aktuálního programu. Vaše dosavadní nářadí přejde do našeho vlastnictví.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit