Úložný systém Toughbuilt StackTech®

Unikátní systém úložných boxů na nářadí Toughbuilt udělá pořádek v dílně i na stavbě. Základ systému tvoří pojízdný kufr na nářadí a velké boxy na nářadí, které si můžete snadno přizpůsobit pro potřeby každého řemesla. Všechny díly jsou kompatibilní a jednoduše se stohují. Poskytují přehledné přihrádky pro uskladnění většího nářadí i drobného materiálu.

Bedny na nářadí jsou vyrobeny z odolného plastu a nabízí vysokou nosnost. Rohy jsou vyztuženy ocelí, která chrání boxy proti deformaci při pádu. Zároveň slouží jako kolejnice k uchycení ručního nářadí značky Toughbuilt. Boxy na nářadí jsou voděodolné a robustní kolečka si poradí i s jízdou v terénu.

 
10 položek celkem
Toughbuilt StackTech box na nářadí
Připravujeme
3 239 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech® | box na nářadí je revoluční řešení v uskladnění nářadí pro profesionály. Můžete si vytvořit systém, který nemá obdoby, a přizpůsobit si jej přesně podle svých potřeb.

 

 

Kód: TB-B1-B-30
Toughbuilt | StackTech - nízký organizer malý
Připravujeme
1 210 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech® |  Nízký malý organizér z 6- ti vyjímatelnými boxy které jsou přepážkami rozdělené na 12 přihrádek. Box je i díky průhlednému víku dokonalým řešením pro přehledné roztřídění drobného materiálu.

Kód: TB-B1-O-10C
Toughbuilt | StackTech - organizer střední
Připravujeme
2 268 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech® | Nízký střední organizér na drobné díly z 10 - ti  vyjímatelnými boxy které lze přepážkami rozdělit až na 22 přihrádek je dokonalým řešením pro přehledné roztřídění drobného materiálu.

Kód: TB-B1-O-10
Toughbuilt | StackTech - organizer velký
Připravujeme
3 176 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech®11-přihrádkový plastový organizér je dokonalým řešením pro profesionály, kteří potřebují mít svoje drobnosti a spojovací materiál pečlivě roztříděný a snadno dostupný. Tento inovativní organizér zvýší efektivitu a produktivitu na jakémkoli pracovišti.

Kód: TB-B1-O-30
Toughbuilt StackTech box vozik B 70R 16
Připravujeme
5 997 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech®Objevte revoluční pojízdný box na nářadí, který představuje základní kámen jedinečného systému. Tento mobilní box je navržen pro profesionály, kteří potřebují přizpůsobit své pracovní prostředí a uspořádat nářadí podle specifických potřeb každé profese.

Kód: TB-B1-B-70R
Toughbuilt | StackTech - policový regálový systém
Připravujeme
3 297 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech®Objevte dokonalé řešení pro uspořádání vašeho nářadí a pracovního prostoru s inovativním systémem Toughbuilt! Tento 2policový regálový systém vám poskytne maximální flexibilitu a efektivitu při skladování vašich nástrojů a materiálů v dílně, na pracovišti, nebo v dodávce, či v přívěsu.

Kód: TB-B1S3-M-20
Toughbuilt StackTech boxy vozik velky B1S3 B 70R 6
Připravujeme
10 557 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech® | Sestava 3 -boxů na nářadí přináší revoluční systém, který se přizpůsobí přesně vašim potřebám a zjednodušuje práci na každém pracovišti.

Kód: TB-B1S3-B-70R
Toughbuilt StackTech box uzky B1 60C 12
Připravujeme
2 997 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech® | vysoký kompaktní box na nářadí je revoluční řešení v uskladnění nářadí pro profesionály. Můžete si vytvořit systém, který nemá obdoby, a přizpůsobit si jej přesně podle svých potřeb.

 

 

Kód: TB-B1-B-60C
Toughbuilt | StackTech - velký box na nářadí
Připravujeme
3 599 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech® Velký box na nářadí je revoluční řešení pro profesionály v uskladnění nářadí. Můžete si vytvořit systém který nemá obdoby a přizpůsobit si jej přesně podle svých potřeb.

Kód: TB-B1-B-50
Toughbuilt StackTech box 3zasuv B1 D 70 3 1
Připravujeme
5 997 Kč / ks

 Toughbuilt - StackTech® | XL Box na nářadí s 3 zásuvkami je součástí revoluční řešení v uskladnění nářadí pro profesionály. Můžete si vytvořit systém, který nemá obdoby, a přizpůsobit si jej přesně podle svých potřeb.

 

 

 

Kód: TB-B1-D-70-3