Pravoúhlé svěrky

Truhlářská úhlová svěrka je nepostradatelná pomůcka pro lepení a montování polic, zásuvek, rámů obrazů a dalších materiálů v pravém úhlu. Díky pevnému upnutí dosáhnete perfektního úhlu 90°. Nejen, že si tak urychlíte práci, ale pravoúhlá svěrka se postará také o vyšší přesnost vašich výrobků. Rohové svěrky můžete obvykle připevnit z vnější i vnitřní strany. Pro montování větších kusů nábytku využijete korpusové svěrky. Další truhlářské svěrky najdete v kategorii šroubové svěrky.

6 položek celkem
Bessey - úhlový upínák WS1
–22 %
293 Kč / ks

Lehký úhlový upínák pro upínání různě silných obrobků.

Kód: WS1
Milescraft - rohové svěrky
od 293 Kč / ks

2 velikosti rohové svěrky pro dokonalé pravoúhlé upnutí. S dvojicí rohových svěrek z masivního plastu dosáhnete perfektního výsledku.

Kód: M4010
Milescraft - rohová rychlosvěrka
899 Kč / ks

Milescraft - rohová svěrka pro dokonalé pravoúhlé upnutí. S Dvojicí excentrických rychlosvěrek a masivního úhelníku dosáhnete perfektního výsledku.

Kód: M4012
Milescraft - truhlářské rohové úhelníky a svěrky
799 Kč / ks

Sada rohového úhelníku se svěrkami od značky Milescraft představuje ideálního pomocníka pro každého, kdo se zabývá nejen truhlářstvím. Její použití je intuitivní a výsledky jsou vždy dokonale přesné.

Kód: M7350
Milescraft - rohová svěrka
449 Kč / ks

Milescraft - Svěrky FenceClamps™(rohové svěrky) můžete použít v kombinaci s pomocným úhelníkem který je součástí truhlářské rohové rychlosvěrky.

Kód: M4009
Piher- Úhlová svěrka na dřevo a kov A 20
1 195 Kč / ks

Úhlový upínák Piher A20 - nepostradatelný nástroj pro upnutí kusů pod přesným úhlem 90°. 

Kód: PI30002