Truhlářské přípravky pro bezpečnou práci Milescraft

Neriskujte úraz a spolehněte se na přípravky Milescraft pro bezpečnou práci. Slouží k přidržení, přitlačení a posunování materiálu při řezání, aby vaše prsty zůstaly v bezpečí. Využijete je na stolní pile, fréze, pásové pile a obráběcích strojích. Hodit se vám mohou také protiskluzové podložky Milescraft, které udrží materiál na místě bez nutnosti upínání. Hodí se pro řezání, broušení, vrtání nebo lakování.

5 položek celkem
Milescraft - protiskluzové podložky
Milescraft | TriGrips™ - protiskluzové podložky - set 4 ks
Skladem u dodavatele s dostupností do 14 dní
299 Kč / ks

Milescraft | TriGrips™ - protiskluzové podpěry bezpečně drží materiál př frézování, broušení, lakování, vrtání, vyřezávání a mnoha dalších pracovních operacích.

 

Kód: M1600
Milescraft | Grabber - přítlačné protiskluzové vodítko
449 Kč / ks

Milescraft® Grabber™ je základním bezpečnostním prvkem v truhlářských dílnách. Skvělé pro vedení materiálu u frézovacích stolů, stolních pil, pásových pil a ostatních truhlářských strojů.

 

Kód: M3403
Milescraft | Grabber Plus - přítlačný přípravek
599 Kč / ks

Milescraft® GrabberPlus™ je základním bezpečnostním prvkem v truhlářských dílnách kombinující bezpečnost a přesnost s inovativním designem.

Kód: M3405
Milescraft víceúčelový přítlačný přípravek Grabber PRO
1 299 Kč / ks

Milescraft® Grabber™ PRO představuje vrchol v kategorii bezpečnostních prvků pro truhlářské dílny, ztělesňující dokonalou syntézu ergonomie a inovativního designu. Skvělé pro vedení materiálu stolních pil, spodních frézek, pásových pil a ostatních dřevoobráběcích strojů. Ergonomické skloněné držadlo je pro pohodlné pro vedení materiálu a zároveň vytváří přítlak na vodící doraz stroje.

 

 

 

 

 

Kód: M3406
Milescraft - protiskluzové podložky
79 Kč / ks

Milescraft | TriGrips™ - protiskluzové podpěry bezpečně drží materiál př frézování, broušení, lakování, vrtání, vyřezávání a mnoha dalších pracovních operacích.

 

Kód: M1601