Pracovní nákoleníky

Klečení je častá pracovní poloha ale také velice nepříjemná až bolestivá, proto je důležitá ochrana kolen při práci. Konstrukce chráničů kolen Toughbuilt vychází z připomínek zákazníků. V naší nabídce najdete speciální gelové nákoleníky vhodné pro podlaháře s měkkou skořepinou zabraňující poškrábání povrchu, klasickou tvrdou skořepinou a nebo extrémně odolnou pro dlaždiče.

Pracovní nákoleníky nesmí při klečení ani stání omezit krevní oběh. Pro intenzivní práci v kleče se hodí speciální nákoleníky se stehenní oporou.

#showmore#

Pro pracovní chrániče na kolena existují tři úrovně odolnosti:

Úroveň 0 - chrániče kolen jsou vhodné pouze k použití na rovných površích a nezajišťují žádnou ochranu proti penetraci.

Úroveň - chrániče kolen jsou vhodné k použití na rovných nebo nerovných površích a zajišťují ochranu proti penetraci o síle alespoň 100 +/- 5 N.

Úroveň - chrániče kolen jdou vhodné k použití na rovných nebo nerovných površích za náročných podmínek a zajišťují ochranu proti penetraci o síle alespoň 250 +/- 10 N.

 

Nejprodávanější

TB KP G203 3000x3000 (1)
Toughbuilt - Nákoleníky pro podlaháře
momentálně nedostupné
Kód: TB-KP-G203
 
1 295 Kč
TB KP G205+(2)++3000x3000
 
1 885 Kč
11 položek celkem
TB KP G3 3000x3000 (1)
2 265 Kč / ks

Stabilizační univerzální kolenní chrániče ToughBuilt® GelFit ™ Fanatic - stehenní podpěry jsou novým měřítkem pro celodenní ergonomii, komfort a funkčnost. Poskytují maximální...

Kód: TB-KP-G3
TBKPG3R
2 325 Kč / ks

Stabilizační kolenní chrániče v provedení s měkkou skořepinou ToughBuilt® GelFit ™ Fanatic - stehenní podpěry jsou novým měřítkem pro celodenní ergonomii, komfort a funkčnost....

Kód: TB-KP-G3R
Toughbuilt TB KP 3 pěnový stabilizační nákoleník (3)
Akce
1 925 Kč / ks

Stabilizační univerzální kolenní chrániče ToughBuilt® FoamFit ™ Fanatic - stehenní podpěry jsou novým měřítkem pro celodenní ergonomii, komfort a funkčnost. Toughbuilt TB-KP-3...

Kód: TB-KP-3
TB KP G205+(2)++3000x3000
1 885 Kč / ks

Patentovaný systém  gelových stabilizačních chráničů je určen zejména pro dlaždiče a obkladače s pohybem na ostrých, tvrdých a nerovných površích.

Kód: TB-KP-G205
TB KP G201 3000x3000 (1)
1 255 Kč / ks

Rocker - je odolný gelový kolenní chránič  určen převážně pro obkladače a ostatní stavební profese.

Kód: TB-KP-G201
TB KP G203 3000x3000 (1)
1 295 Kč / ks

Gelové kolenní chrániče kde se pevná a ohebná skořepina se přizpůsobuje povrchu či podlaze, aniž by zanechala stopy či škrábance.  

Kód: TB-KP-G203
Toughbuilt TB KP 203R měkká skořepina pro choulostivé povrchy
1 145 Kč / ks

Chrániče kolen FoamFit™ od ToughBuilt® - ideální řešení pro všechny profesionály, kteří hledají maximální pohodlí a ochranu během celého dne práce. Poddajná guma: Unikátní...

Kód: TB-KP-203R
Toughbuilt TB KP G2 základní gelový nákoleník a možnosti výměnných skořepin.
965 Kč / ks

Toughbuilt TB-KP-G2 je  základní gelový nákoleník určený pro snadnou výměnu plášťů (skořepin). Patentovaný systém SnapShells™ umožňuje rychlé a jednoduché nacvaknutí a výměnu...

Kód: TB-KP-G2
TB KP 101++3000X3000+(2) (1)
595 Kč / ks

Nákoleníky ToughBuilt® 2in1 jsou všestranné pro lehké řešení. Kolenní chrániče lze nosit s nebo bez tvrdých skořepin.

Kód: TB-KP-101
kolečkové nákoleníky
2 390 Kč / ks

Nákoleníky Milescraft® KneeBlades® jsou perfektní pro všechny práce u kterých musíte klečet. Ideální pro práci, která vyžaduje dlouhodobé klečení, ale zároveň se potřebujete...

Kód: M1603
TB KP 102+3000x3000+(2)
750 Kč / ks

Kolenní chrániče ToughBuilt® jsou všestranné řešení pro mokré a špinavé práce, od betonu až po zahrádkářství.

Kód: TB-KP-102

Gelová náplň a pěnová náplň jsou dva různé typy materiálů používaných v pracovních nákolenících, které poskytují tlumení a ochranu při klečení na tvrdých površích. Každý z nich má své vlastní výhody a nevýhody.

Gelová náplň:

  • Gelové nákoleníky jsou obvykle měkčí a pohodlnější na noze, protože gel se přizpůsobuje tvaru kolena a rozloží tlak rovnoměrně.
  • Gelové nákoleníky mají tendenci lépe tlumit nárazy a vibrace, což zlepšuje ochranu kolena při dlouhodobém klečení.
  • Gelové nákoleníky mohou být těžší než pěnové nákoleníky, což může být nevýhodou pro některé uživatele.
  • Gelové nákoleníky mohou být dražší než pěnové nákoleníky.

Pěnová náplň:

  • Pěnové nákoleníky jsou obvykle lehčí než gelové nákoleníky, což může být výhodou pro ty, kteří potřebují snadno přenositelnou ochranu kolena.
  • Pěnové nákoleníky jsou obvykle levnější než gelové nákoleníky.
  • Pěnové nákoleníky mohou být méně pohodlné než gelové nákoleníky, protože pěna nemusí být tak měkká a přizpůsobivá jako gel.
  • Pěnové nákoleníky nemusí poskytovat stejnou úroveň tlumení nárazů a vibrací jako gelové nákoleníky, což může vést k větší únavě a nepohodlí při dlouhodobém klečení.

Volba mezi gelovými a pěnovými nákoleníky závisí na individuálních potřebách a preferencích uživatele. Je důležité zvážit faktory, jako je pohodlí, hmotnost, cena a úroveň ochrany při rozhodování o tom, který typ náplně je nejlepší pro vaše potřeby.

×