Boxy a organizéry Toughbuilt StackTech®

Pořiďte si plastové boxy na nářadí Toughbuilt a konečně si na stavbě a v dílně udělejte pořádek. V nabídce najdete velké kufry na nářadí s kolečky i boxy na nářadí, které lze snadno stohovat. Při položení na sebe se automaticky zacvaknou, a tak je můžete převážet bez obav z pádu.

Pojízdná bedna na nářadí má nosnost přes 100 kg, v nabídce najdete ale i menší úložné boxy. Pro skladování drobného materiálu se hodí organizéry na šrouby nebo box s výsuvnými zásuvkami. Odolné provedení a kompatibilita systému s ostatním nářadím Toughbuilt dělá ze StackTech® ideálního pomocníka pro organizaci nářadí.

9 položek celkem
Toughbuilt StackTech box na nářadí
Připravujeme
3 239 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech® | box na nářadí je revoluční řešení v uskladnění nářadí pro profesionály. Můžete si vytvořit systém, který nemá obdoby, a přizpůsobit si jej přesně podle svých potřeb.

 

 

Kód: TB-B1-B-30
Toughbuilt | StackTech - nízký organizer malý
Připravujeme
1 210 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech® |  Nízký malý organizér z 6- ti vyjímatelnými boxy které jsou přepážkami rozdělené na 12 přihrádek. Box je i díky průhlednému víku dokonalým řešením pro přehledné roztřídění drobného materiálu.

Kód: TB-B1-O-10C
Toughbuilt | StackTech - organizer střední
Připravujeme
2 268 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech® | Nízký střední organizér na drobné díly z 10 - ti  vyjímatelnými boxy které lze přepážkami rozdělit až na 22 přihrádek je dokonalým řešením pro přehledné roztřídění drobného materiálu.

Kód: TB-B1-O-10
Toughbuilt | StackTech - organizer velký
Připravujeme
3 176 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech®11-přihrádkový plastový organizér je dokonalým řešením pro profesionály, kteří potřebují mít svoje drobnosti a spojovací materiál pečlivě roztříděný a snadno dostupný. Tento inovativní organizér zvýší efektivitu a produktivitu na jakémkoli pracovišti.

Kód: TB-B1-O-30
Toughbuilt StackTech box vozik B 70R 16
Připravujeme
5 997 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech®Objevte revoluční pojízdný box na nářadí, který představuje základní kámen jedinečného systému. Tento mobilní box je navržen pro profesionály, kteří potřebují přizpůsobit své pracovní prostředí a uspořádat nářadí podle specifických potřeb každé profese.

Kód: TB-B1-B-70R
Toughbuilt StackTech boxy vozik velky B1S3 B 70R 6
Připravujeme
10 557 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech® | Sestava 3 -boxů na nářadí přináší revoluční systém, který se přizpůsobí přesně vašim potřebám a zjednodušuje práci na každém pracovišti.

Kód: TB-B1S3-B-70R
Toughbuilt StackTech box uzky B1 60C 12
Připravujeme
2 997 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech® | vysoký kompaktní box na nářadí je revoluční řešení v uskladnění nářadí pro profesionály. Můžete si vytvořit systém, který nemá obdoby, a přizpůsobit si jej přesně podle svých potřeb.

 

 

Kód: TB-B1-B-60C
Toughbuilt | StackTech - velký box na nářadí
Připravujeme
3 599 Kč / ks

Toughbuilt - StackTech® Velký box na nářadí je revoluční řešení pro profesionály v uskladnění nářadí. Můžete si vytvořit systém který nemá obdoby a přizpůsobit si jej přesně podle svých potřeb.

Kód: TB-B1-B-50
Toughbuilt StackTech box 3zasuv B1 D 70 3 1
Připravujeme
5 997 Kč / ks

 Toughbuilt - StackTech® | XL Box na nářadí s 3 zásuvkami je součástí revoluční řešení v uskladnění nářadí pro profesionály. Můžete si vytvořit systém, který nemá obdoby, a přizpůsobit si jej přesně podle svých potřeb.

 

 

 

Kód: TB-B1-D-70-3