GSON - LED pracovní svítilna GS
Kód: G205200Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní LED světla a svítilny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.077 kg |
| EAN: | 7340090217685 |
| Rozměry:: | 120 x 54 x 24 mm |
| Hmotnost:: | 77 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | GSON Works |
|---|---|
| Adresa : | Nastagatan 9 702 27 Örebro |
| E-mail : | [email protected] |

















Vytvořil Shoptet