J-B Weld

J-B Weld, to je ikona mezi lepidly. Dvousložkové epoxidové lepidlo tvoří spoje pevné a odolné jako svařované spoje – tzv. studené svařování. Po vytvrdnutí nabízí pevnost v tahu 5020 PSI a odolnost vůči teplotám až 287 °C. V naší nabídce najdete také J-B Weld lepidla k univerzálnímu použití a vteřinová lepidla pro rychlé lepení. Na lepidla J-B Weld se můžete 100% spolehnout jako profesionál, kutil i modelář.

6 položek celkem
J-B Weld | ClearWeld™ rychleschnoucí dvousložkové lepidlo
Novinka
319 Kč / ks

J-B Weld |ClearWeld™ - rychletuhnoucí, víceúčelové dvousložkové epoxidové lepidlo, které zajišťuje pevné a trvalé spojení na většině povrchů. Nejúčinější je při lepení dlaždic, většiny plastů, keramiky, skla, dřeva a kovu.

Kód: 50112
J B WELD 8297 zaruvzdorny epoxidovy tmel HighHeat 57g obr 1 jpg
359 Kč / ks

J-B WELD | HighHeat™ - ručně míchatelná epoxidová tmelová tyčinka speciálně vyvinutá pro lepení a opravy materiálů, které budou vystaveny vysokým teplotám v automobilových a průmyslových opravách. Tento tmel vytvrzuje do pevného, tvrdého spoje s malým nebo žádným smršťováním, což z něj činí průmyslově odolný produkt, který předčí běžné epoxidové tmely při vysokých teplotách.

Kód: 8297
J-B Weld | KwikWeld™ lepení (svařování) za studena.
Novinka
319 Kč / ks

J-B Weld | KwikWeld™ - objevte neuvěřitelnou sílu a rychlost s dvousložkovým epoxidovým lepidlem, které je rychleschnoucí verzí epoxidového systému pro svařování za studena. Poskytuje silné a trvalé opravy kovů a mnoha dalších typů povrchů.

Kód: 8276
J-B Weld | Putty Sticks - Epoxidové opravné tyčinky
Novinka
319 Kč / ks

J-B WELD | KwikWood™ - špičkový epoxidový tmel pro snadné opravy dřeva. Ručně míchaný, vytvrdne na stejnou hustotu jako dřevo, nehnije a nepraská. Ideální pro exteriér i interiér, tvarovatelný jako plastelína, po 60 minutách opracovatelný. Perfektní pro vyplňování děr a poškození ve dřevě.

Kód: 8257
J-B Weld | SteelStik™ tmel na opravy kovů
Novinka
319 Kč / ks

J-B WELD | SteelStik™ - epoxidový tmel vyztužený ocelí, ideální pro rychlé opravy kovových materiálů. Vytvrdne za 3-5 minut a po 60 minutách lze do něj vrtat, brousit a natírat. Odolává vysokým teplotám a tlaku, je voděodolný. Skvělý pro opravy kovů, kamene, betonu, sklolaminátu a tvrdých plastů.

Kód: 8267
J B WELD 33120 silne vterinove lepidlo SuperWeld Professional Grade 20g obr 1 jpg
Novinka
280 Kč / ks

J-B Weld | SuperWeld™ - silné vteřinové lepidlo.

Objevte revoluci v lepení se SuperWeld™! Toto speciálně vytvořené kyanoakrylátové superlepidlo vám poskytne silné a okamžité spojení během několika sekund. S pevností vytvrzení až 3500 PSI (246 kg/cm²), zajišťuje extrémně silný spoj, který vydrží. Spoj vytvrdne do 24 hodin do finální tuhosti

Kód: 33120

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem