Toughbuilt - kapesní nastavitelná vodováha 360°
Kód: TB-H2-L-4RSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Toughbuilt - kapesní 360° magnetická vodováha snadno a přesně změří libovolný úhel.
- Přesná otočná libela pro nastavení nebo identifikaci jakéhokoli úhlu.
- Robustní odolná konstrukce z tlakového odlitku.
- Malá kapesní velikost.
- Přenosnost.
- Silné neodymové magnety.
- Frézovaná "V" drážka pro kulatinu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodováhy a libely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 1210001301610 |
| Délka: | 83 mm |
| Rozměry (D × Š × V): | 80 x 25 x 55 mm |
| Váha: | 0,210 kg |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | TOUGHBUILT INDUSTRIES UK LTD. |
|---|---|
| Adresa : | Aurora House, 71-75 Uxbridge Road London, W5 5SL, |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | TOUGHBUILT INDUSTRIES UK LTD. |
| Adresa zástupce v EU : | Aurora House, 71-75 Uxbridge Road London, W5 5SL, |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |

















Vytvořil Shoptet