SIA Abrasives

Společnost Sia Abrasives, se sídlem ve Švýcarsku, je významným hráčem na trhu s brusivy již od roku 1875. S více než 140 lety historie a inovací, tato firma představuje špičku ve vývoji a výrobě brusivých řešení pro širokou škálu průmyslových odvětví a řemesel. Zaměřuje se na poskytování kvalitních produktů pro dokonalé povrchové úpravy, od leteckého průmyslu přes automobilový průmysl, stavebnictví až po výrobu nábytku a mnoho dalších aplikací.

Od svého vzniku v 19. století se Sia Abrasives neustále vyvíjela a rozšiřovala své obzory. Začínala jako malá dílna, která se specializovala na výrobu kvalitních brusných papírů, a postupem času se transformovala v technologického lídra, jenž určuje trendy v oblasti abrazivních technologií. Její švýcarská preciznost a důraz na inovace ji umožnily rozšířit produktové portfolio a nabízet svým zákazníkům brusné kotouče, pásy, lamelové disky a mnoho dalších specializovaných produktů. Spolupracuje s výzkumníky a techniky po celém světě, aby její brusiva byla nejen efektivní, ale také bezpečná a šetrná k životnímu prostředí.

V době, kdy se průmyslová revoluce stále více rozvíjela a nové výrobní metody vyžadovaly stále lepší nástroje a materiály, Sia Abrasives rozpoznala příležitost a podílela se na tvorbě brusiv, které by odpovídaly těmto novým výzvám. V průběhu let její brusiva pomáhala vylepšovat vše od drobných komponent až po velké strojní součásti, což umožnilo výrobcům dosáhnout hladších, přesnějších a trvanlivějších povrchů.

V dnešní době, v éře globalizace a extrémní konkurence, stojí Sia Abrasives i nadále na čele průmyslu, nabízí inovativní řešení a adaptuje se na neustále se měnící potřeby trhu. Její angažmá v oblasti výzkumu a vývoje zajišťuje, že její brusiva nejen splňují, ale často i předčí průmyslové standardy a očekávání zákazníků.

K tomu všemu, společnost neztrácí ze zřetele svůj závazek k udržitelnosti a životnímu prostředí. Investuje do vývoje produktů, které snižují dopad na přírodu a efektivněji využívají zdroje. Sia Abrasives je tak nejen synonymem pro kvalitu a inovaci, ale také pro odpovědnost a předvídavost v oblasti průmyslové výroby a zpracování materiálů.

Sia Abrasives vyniká nejen svými produkty, ale také svým přístupem k udržitelnosti a ekologii, což dokazují certifikáty jako FSC – Forest Stewardship Council. Společnost se také pyšní silným zaměřením na výzkum a vývoj, díky čemuž pravidelně přichází s inovativními řešeními, které uspokojí i ty nejnáročnější potřeby zákazníků.


Sia Abrasives je dnes globální společností s tisícovkami zaměstnanců po celém světě, která si klade za cíl být co nejblíže svým zákazníkům. Díky svým pobočkám a rozsáhlé distribuční síti je schopna efektivně reagovat na potřeby trhu a poskytovat špičkovou podporu a služby. Bez ohledu na to, zda potřebujete brusivo pro automobilový průmysl, letecký průmysl, výrobu nábytku, nebo jiné aplikace, Sia Abrasives má řešení, které vám pomůže dosáhnout dokonalého výsledku.

11 položek celkem
Sia Abrasives - blok na ruční broušení se suchým zipem
330 Kč / ks

Proměntě vaše broušení ve skutečnou hračku. Představujeme vám Sia - blok na ruční broušení se suchým zipem.

Kód: S00200342
Sia Abrasives | Brusné kotouče SiaSpeed pro Festool D150
od 14 Kč / ks

Toto profesionální brusivo na dřevo je ideální volbou pro uživatele, kteří hledají rychlé, spolehlivé a ekonomické řešení pro práci s různými povrchy.

Cena za 1 x kus.

Kód: S381704270100
Sia - přířez siarexx suchý zip 70x125 mm
8 Kč / ks

Hledáte univerzální řešení pro broušení dřeva, laků a barev, které by zvládlo ruční práci s vysokou účinností a precizností? Nechte nás představit vám SIA 1960 siarexx siafast.

Kód: S699977260080
Sia Abrasives | Brusný pás 560 x 100 mm
od 59 Kč / ks

SIA Abrasives | Brusné pásy na měkké a tvrdé dřevo 560 x 100 mm. 

Cena za 1 x kus

+ další
Kód: AL010002190120
Sia Abrasives | Brusný pás 610 x 100 mm
od 63 Kč / ks

SIA Abrasives | Brusný pás na měkké a tvrdé dřevo 610 x 100 mm. 

Cena za 1 x kus

Kód: AL010002200150
Sia Abrasives | Brusný pás 457 x 75 mm
od 42 Kč / ks

SIA Abrasives | Brusný pás na měkké a tvrdé dřevo 457 x 75 mm.

Cena za 1 x kus

Kód: AL07500290120
Sia Abrasives | Brusný pás 533 x 75 mm
od 56 Kč / ks

SIA Abrasives | Brusné pásy na měkké a tvrdé  dřevo 533 x 75 mm.

Cena za 1 x kus

Kód: AL007501060120
Sia - brusný korkový ruční blok
228 Kč / ks

Představte si, že vám v ruce sedí ruční nástroj, který dokonale splňuje vaše potřeby v oblasti broušení. Perfektní rozměry, vynikající kvalita a jednoduché použití. To vše nabízí SIA - brusný korkový ruční blok.

Kód: S00200095
SiaAbrasives | Lamelové kotouče SiaFlap
od 89 Kč / ks

Pro špičkový výkon v ocelářských aplikacích.
SiaAbrasives Siaflap 2824 šikmýse zirkonovým oxidem hlinitým a robustní látkovou podložkou je určen pro všeobecné ošetření nelegované nebo nízkolegované oceli a poskytuje vysokou rychlost odstraňování a dlouhou životnost. 

+ další
Kód: S00202651
SiaAbrasives | Řezné kotouče pro úhlové brusky SiaCut " XLOCK"
od 39 Kč / ks

Profesionální řezné kotouče SiaAbrasives- SiaCut pro vyšší řezný výkon.
Tvrdé řezné kotouče řady 8913 siacut nikdy nezklamou vysokým řezným výkonem, nízkou úrovní tepelného zabarvení a sníženým množstvím otřepů.

+ další
Kód: S00208742
SiaAbrasives | Řezné kotouče SiaCut
od 29 Kč / ks

Profesionální řezné kotouče SiaAbrasives- SiaCut pro vyšší řezný výkon.
Tvrdé řezné kotouče řady 8913 siacut nikdy nezklamou vysokým řezným výkonem, nízkou úrovní tepelného zabarvení a sníženým množstvím otřepů.

Kód: S00208720

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem