Vychytávky do dílny aneb nepracujte tvrdě, ale chytře

Jak na rychlejší a přesnější práci v dílně? Méně chyb a méně zmetků? Vsaďte na praktické vychytávky, o jejichž existenci jste možná neměli tušení. Šikovné pomůcky vám usnadní práci, ale dokážou i zachránit prsty. Přitom je pořídíte za pár stovek.

Přenosný vrtací stojan
přenosný vrtací stojan MilescraftUž žádné křivé vrtání! Přenosný vrtací stojan Milescraft dodá ruční vrtačce
preciznost, kterou byste jinak dosáhli jen s drahou stolní vrtačkou. Stojan navíc umožní přesné vrtání i vertikálně – do zdi nebo obkladů. Nabízí úhel vrtání od 90° do 45° a nastavení dorazu proti nechtěnému provrtání materiálu. Se stojanem vám vrtačka neujede ani při vrtání do tvrdého materiálu, kulatiny nebo hrany.

Přenosný vrtací stojan


Přípravek na vrtání dvířkových úchytek

přípravek na vrtání dvířkových úchytekMontáž úchytek na dvířka je při výrobě nábytku sice jen drobný detail, ale dokáže zhatit hodiny práce. Když se při vyměřování dvou otvorů o kousek zmýlíte, úchytka už nepůjde přišroubovat a celý díl je na vyhození. S praktickou šablonou vyvrtáte otvory na úchytky i knopky se 100% přesností během pár sekund. Všechno pěkně pasuje a ještě krásně vypadá.

Přípravek na vrtání dvířkových úchytekŠablona na vrtání policových podpěr

vrtací přípravek na vrtání policových podpěrTaky vás nebaví pracné dodělávky, jako je vrtání otvorů policových podpěr? Pak vám v dílně nesmí chybět šablona Milescraft. S ní vyvrtáte jedenáct otvorů v jednom kroku. S rovnoměrnými rozestupy a bez předkreslení. Navíc vám šablona pohlídá i hloubku vrtání. Ušetříte tak hodiny času, které můžete věnovat pořádné práci se dřevem.

Šablona na vrtání policových podpěrPřítlačný přípravek na bezpečné řezání

přípravek pro bezpečné řezání

Řezání malých dílů je doslova o prsty. Možná zkoušíte různé vychytávky, jak přitlačit materiál do pily nebo radši necháváte více odpadu. Přitom existuje pomocník, který vás před ostřím ochrání. Přítlačný přípravek Milescraft bezpečně vede dřevo do pily a umožní vám bez obav řezat i tenké lamely (švartny). Využijete ho na stolní pile, pásové pile, spodní frézce a dalších dřevoobráběcích strojích.

Přítlačný přípravek na bezpečné řezání


Šablona na vrtání NK pantů

šablona na vrtání NK pantůKdyž panty nesedí, skřípají a dvířka správně nedovírají. Ale nepřesně vyvrtané misky pantů jen tak neopravíte. Proto se vyplatí vrtat přesně hned napoprvé. A právě s tím vám pomůže vrtací šablona Milescraft. Stačí ji přiložit k hraně dvířek a okamžitě vrtáte přesné otvory na misky pantů. Sada obsahuje i šablonu k označení polohy závěsu uvnitř skříňky, stejně jako vrták o správné velikosti (sukovník). Zkrátka vše potřebné k rychlé a bezchybné montáži pantů.

Šablona na vrtání NK pantů

kolíkovací sadaNábytek můžete spojovat různými způsoby. Ten nejpoužívanější je kolíkový spoj, ale spousta kutilů si na něj netroufá kvůli pracnosti. Otvory na kolíky musí přesně lícovat na obou kusech, a tak vás čeká spoustu pečlivého měření. Nebo si práci můžete ulehčit a použít šablonu na kolíkování. Ta pohlídá rovnoměrné rozestupysprávnou hloubku vrtání. Kromě šablony v sadě najdete i kolíky, lepidlo a vrtáky.

Sada na kolíkováníMilescraft vám ušetří zbytečnou práci v dílně

Výše uvedené vychytávky jsou jen ochutnávkou sortimentu značky Milescraft. Už vás někdy napadlo, že by se vám hodila nějaká šikovná pomůcka – na měření, vrtání, řezání, broušení nebo jinou práci se dřevem? Vsaďte se, že ji najdete v nabídce Milescraft!

Chytré pomůcky vám pomohou pracovat rychleji a přesněji. Bez zbytečných chyb a úrazů.

Výrobky Milescraft najdete jen u nás na Naradi-Praha.cz. Jsme výhradním dovozcem značky Milescraft do ČR.
Objednejte online nebo si přijďte vychytávky vyzkoušet k nám na prodejnu v Praze-Uhříněvsi.