Vychytávky do dílny aneb Nepracujte tvrdě, ale chytře

Jak na rychlejší a přesnější práci v dílně? Méně chyb a méně zmetků? Vsaďte na praktické vychytávky, o jejichž existenci jste možná neměli tušení. Šikovné pomůcky vám usnadní práci, ale dokážou i zachránit prsty. Přitom je pořídíte za pár stovek.

Přenosný vrtací stojan

92682-3_milescraft-vrtaci-stojan-do-betonuUž žádné křivé vrtání! Přenosný vrtací stojan Milescraft dodá ruční vrtačce preciznost, kterou byste jinak dosáhli jen s drahou stolní vrtačkou. Stojan navíc umožní přesné vrtání i vertikálně – do zdi nebo obkladů. Nabízí úhel vrtání od 90° do 45° a nastavení dorazu proti nechtěnému provrtání materiálu. Se stojanem vám vrtačka neujede ani při vrtání do tvrdého materiálu, kulatiny nebo hrany.

Přenosný vrtací stojan

 

Přípravek na vrtání dvířkových úchytek

92567-2_1340-a5-minMontáž úchytek na dvířka je při výrobě nábytku sice jen drobný detail, ale dokáže zhatit hodiny práce. Když se při vyměřování dvou otvorů o kousek zmýlíte, úchytka už nepůjde přišroubovat a celý díl je na vyhození. S praktickou šablonou vyvrtáte otvory na úchytky i knopky se 100% přesností během pár sekund. Všechno pěkně pasuje a ještě krásně vypadá.

Přípravek na vrtání dvířkových úchytek

 

Šablona na vrtání policových podpěr

milescraft-pripravek-na-vrtani-policovych-podperTaky vás nebaví pracné dodělávky, jako je vrtání otvorů policových podpěr? Pak vám v dílně nesmí chybět šablona Milescraft. S ní vyvrtáte jedenáct otvorů v jednom kroku. S rovnoměrnými rozestupy a bez předkreslení. Navíc vám šablona pohlídá i hloubku vrtání. Ušetříte tak hodiny času, které můžete věnovat pořádné práci se dřevem.

Šablona na vrtání policových podpěr

 

Přítlačný přípravek na bezpečné řezání

92582-3_milescraft-grabber-pro-rezaniŘezání malých dílů je doslova o prsty. Možná zkoušíte různé vychytávky, jak přitlačit materiál do pily nebo radši necháváte více odpadu. Přitom existuje pomocník, který vás před ostřím ochrání. Přítlačný přípravek Milescraft bezpečně vede dřevo do pily a umožní vám bez obav řezat i tenké lamely (švartny). Využijete ho na stolní pile, pásové pile, spodní frézce a dalších dřevoobráběcích strojích.

Přítlačný přípravek na bezpečné řezání

 

 

Šablona na vrtání NK pantů

92570_1342-a1-min-sablona_nk-pantyKdyž panty nesedí, skřípají a dvířka správně nedovírají. Ale nepřesně vyvrtané misky pantů jen tak neopravíte. Proto se vyplatí vrtat přesně hned napoprvé. A právě s tím vám pomůže vrtací šablona Milescraft. Stačí ji přiložit k hraně dvířek a okamžitě vrtáte přesné otvory na misky pantů. Sada obsahuje i šablonu k označení polohy závěsu uvnitř skříňky, stejně jako vrták o správné velikosti (sukovník). Zkrátka vše potřebné k rychlé a bezchybné montáži pantů.

Šablona na vrtání NK pantů

 

Sada na kolíkování

90687_1332-1333-a1-min-kolikovaci-pripravekNábytek můžete spojovat různými způsoby. Ten nejpoužívanější je kolíkový spoj, ale spousta kutilů si na něj netroufá kvůli pracnosti. Otvory na kolíky musí přesně lícovat na obou kusech, a tak vás čeká spoustu pečlivého měření. Nebo si práci můžete ulehčit a použít šablonu na kolíkování. Ta pohlídá rovnoměrné rozestupy i správnou hloubku vrtání. Kromě šablony v sadě najdete i kolíky, lepidlo a vrtáky.

Sada na kolíkování

 

Milescraft vám ušetří zbytečnou práci v dílně

Výše uvedené vychytávky jsou jen ochutnávkou sortimentu značky Milescraft. Už vás někdy napadlo, že by se vám hodila nějaká šikovná pomůcka – na měření, vrtání, řezání, broušení nebo jinou práci se dřevem? Vsaďte se, že ji najdete v nabídce Milescraft! Chytré pomůcky vám pomohou pracovat rychleji a přesněji. Bez zbytečných chyb a úrazů.

Výrobky Milescraft najdete jen u nás na naradi-praha.cz. Jsme výhradním dovozcem značky Milescraft do ČR. Objednejte online nebo si přijďte vychytávky vyzkoušet k nám na prodejnu v Praze-Uhříněvsi.

×