NIVEL SYSTEM | HDM-Little Friend – kapesní laserový dálkoměr 60 m
Kód: 100475Detailní popis produktu
Technické údaje
- Pracovní rozsah: 60 m
- Přesnost měření: ±2 mm
- Typ laseru: červený paprsek, 630–670 nm, třída 2
- Krytí: IP54
- Napájení: Li-ion baterie 850 mAh
- Nabíjení: USB-C
- Paměť: až 100 záznamů
- Funkce: plocha, objem, Pythagorovo měření, Painter, min/max, sčítání a odečítání
- Rozměry: 100,3 × 33,4 × 18,3 mm
- Hmotnost: 68 g
Nivel System HDM-Little Friend je nejmenší laserový dálkoměr z řady HDM. Díky kompaktním rozměrům se snadno vejde do kapsy, přesto nabízí funkce potřebné pro běžné měření na stavbě i v interiéru.
Dálkoměr umožňuje měřit vzdálenosti, plochy a objemy. Pro nepřímé měření výšek nebo šířek je vybaven Pythagorovou funkcí. Praktická je také funkce Painter, kontinuální měření, min/max hodnoty, sčítání a odečítání naměřených hodnot.
Podsvícený displej usnadňuje čtení výsledků a paměť až na 100 záznamů pomáhá při opakovaném měření. Díky krytí IP54 je přístroj odolnější proti prachu a stříkající vodě.
Kde se nejčastěji používá
- dokončovací práce
- zednické práce
- montáže
- kontrolní měření
- měření ploch a objemů
- odhady nákladů
- měření v interiéru i na stavbě
Obsah balení
- laserový dálkoměr
- látkové pouzdro
- USB-C kabel
- manuál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové dálkoměry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 5908263352483 |
| ? Dosah: | 0,05-60 m |
| ? Tolerance měření: | ±2,00 mm |
| ? Typ laseru: | Červeý |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | TPI Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | TPI Sp. z o.o. Wał Miedzeszyński 598, 03-994 Warszawa, Polsko |
| E-mail : | [email protected] |

















Vytvořil Shoptet