Lamello -CLAMEX P14 rozebiratelné kování

Kód: K053
34 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení

Materiál: umělá hmota vystužená skelnými vlákny rozměry: 66 x 28 x 10 mm

Tolerance při montáži: podélně ± 1 mm

Rozsah dodávky: 1xpár

Použitelné v materiálech o síle min. 18mm v materiálu síly 16mm pouze spoj na tupo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clamex P 14 je flexibilní konektor pro rychlou montáž bez nářadí. Otevírá zcela nové možnosti designu pro architekty, designéry, inženýry a výrobce nábytku. Až do teď Vaše nápady limitovaly technické možnosti spojů.

Clamex P nyní umožnuje lepší a pružnější realizaci Vašich nápadů. Jednoduché kompletování Díky snadné montáži můžete vymýšlet a implementovat nové koncepty pro výrobu, přepravu a montáž. Během výrobního procesu můžete snadno a rychle konektor (clamex P) namontovat a stejně rychle jej i demontovat a zabránit tak například poškrábání povrchu při přepravě.

Využijte možnosti převážet hotový nábytek rozložený a montovat jej během chvíle až na místě určení. Nejen že ušetříte hromadu místa, ale zabráníte škodám při přepravě a stěhování.

Díky Clamexu P i nevyškolený personál dokáže snadno a rychle smontovat nábytek jen s pomocí imbusu! Flexibilní instalace Celý konektor je natolik malý, že umožňuje spoje v úhlech od 30 - 180° a stejně tak v rohových spojích.

Estetika  je na prvním místě Z hotového spoje je viditelný pouze malý ovládací otvor (průměr 6mm), který slouží k odemykání nebo zamykání spoje imbusem. Jednoduché uzavírání díky malé kovové západce je spoj dostatečně pevný (v tahu až 80kg) a přitom úžasně snadno smontovatelný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lamello - spojovací prvky P - systém
Hmotnost: 0.012 kg

Video Lamello Clamex P 14

Video Lamello Clamex P 14

Video Lamello Clamex P 14 ůhel 45°

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: