FLEX 1200 Wattů 1-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček - MXE 1200 + WR2 140

Kód: FLEX495913
6 195 Kč
Skladem u dodavatele s dostupností do 14 dní
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

Toto výkonné míchadlo je vybaveno robustní jednostupňovou převodovkou, navrženou tak, aby zvládla i ty nejnáročnější úkoly s neuvěřitelnou lehkostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Představujeme vám MXE 1200 + WR2 140, 1200 Wattů 1-rychlostní míchadlo, které představuje nezbytného pomocníka pro každého profesionálního řemeslníka i domácího kutila. 
 • Toto výkonné míchadlo je vybaveno robustní jednostupňovou převodovkou, navrženou tak, aby zvládla i ty nejnáročnější úkoly s neuvěřitelnou lehkostí.
 •  Díky optimalizovanému převodu pro vysoký točivý moment se nemusíte obávat žádné výzvy. 
 • S celovlnnou elektronikou, pozvolným rozběhem, kontrolou teploty a ochranou proti přetížení je zaručena maximální kontrola a dlouhá životnost přístroje. 
 • Plynulá regulace otáček pomocí zrychlovacího spínače vám umožní přizpůsobit rychlost míchání přesně podle vašich potřeb. 
 • Unikátní je také komfortní 3-stupňový spínač, který lze ovládat bez nutnosti vypnutí a je chráněný gumovou krytkou. 
 • Jednotlivé stupně jsou přizpůsobeny pro čištění, rozmíchání a míchání, což značně usnadňuje práci. Vypínač s aretací navíc zabraňuje nechtěnému rozběhu, což je ideální pro stacionární použití v míchacím centru. 
 • Ergonomické rukojeti, malá hmotnost a ideální tvar zajistí, že práce s tímto míchadlem bude pohodlná a bez únavy. 
 • Ochranné gumové krytky a ochranný kryt motoru s labyrintovým vstupem chladícího vzduchu pak chrání míchadlo před poškozením a zvyšují jeho odolnost v náročných podmínkách staveniště. 
 • A když přijde čas na výměnu míchacích košů, oceníte aretaci hřídele s ochranou proti spuštění, která celý proces výrazně zjednodušuje.
 •  Ať už potřebujete míchat lepidla, omítky nebo jakékoliv stavební hmoty, MXE 1200 + WR2 140 je připraveno se s vámi pustit do práce.
 • Silný 1200 Wattů motor zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost.
 • 3-stupňový regulátor otáček pro různé druhy míchaných materiálů - od lehkých po těžké.
 • Robustní konstrukce a kvalitní komponenty pro nejnáročnější stavební práce.
 • Ergonomický design a nízká hmotnost pro maximální pohodlí a minimální únavu během práce.
 • Snadná výměna míchacích košů díky praktické aretaci hřídele, což šetří váš čas a usnadňuje práci.
FLEX 1200 Wattů 1-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček - MXE 1200 + WR2 140

Míchadlo MXE 1200 + WR2 140

Spirálová metla pro lepidla a omítky, potěry.
FLEX 1200 Wattů 1-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček - MXE 1200 + WR2 140

Regulace otáček

Komfortní 3-stupňový spínač /Stupeň1: čištění, stupeň 2: rozmíchání, stupeň 3: míchání
FLEX 1200 Wattů 1-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček - MXE 1200 + WR2 140

Vypínač s aretací

Vypínač s aretací a ochranou proti nechtěnému rozběhu. Ideální pro stacionární použití v míchacím centru.

Vlastnosti:

 • Robustní jednostupňová převodovka: silně dimenzovaná a s převodem, optimalizovaným pro vysoký točivý moment
 • Celovlnná elektronika: s pozvolným rozběhem, kontrolou teploty, ochranou proti přetížení a plynulou regulací otáček pomocí zrychlovacího spínače - pro kontrolovatelný rozběh na optimální rychlost míchání. Výkonná v celém rozsahu otáček
 • Komfortní 3-stupňový spínač, ovladatelný bez potřeby vypnutí, chráněný gumovou krytkou. Stupeň 1: čištění, stupeň 2: rozmíchání, stupeň 3: míchání
 • Vypínač s aretací a ochranou proti nechtěnému rozběhu. Ideální pro stacionární použití v míchacím centru.
 • Flexibilní gumový kryt vypínače chrání před znečištěním. Žádné poruchy funkčnosti kvůli zalepeným vypínačům
 • Ergonomické rukojeti: malá hmotnost, ideální tvar pro pohodlné a komfortní použití bez způsobení únavy
 • Čtyři ochranné gumové krytky nabízejí bezpečné uložení při přepravě a zajišťují ochranu proti poškozením nárazem na stavbě
 • Ochranný kryt motoru s labyrintovým vstupem chladícího vzduchu chrání proti dešťové vodě
 • Aretace hřídele s ochranou proti spuštění. Zjednodušuje výměnu míchacích košů
 • Použitelné pro míchání do 60 kg
 • Pomocí míchací tyče WR2 pro míchaný materiál: pastovitý až tuhý. Lepidla na spáry, mezi dlaždice, vyrovnávací hmoty, lepidla, hotové omítky, ...

Technické údaje:

 • Počet otáček při chodu naprázdno: 0-210/325/530 ot/min
 • Příkon: 1200 W
 • Výkon: 710 W
 • Upnutí nástroje: M 14
 • Ø upínacího krčku: 53 mm
 • Max. Ø míchacího koše: 140 mm
 • Délka kabelu: 4 m
 • Rozměry (d x š x v): 405 x 215 x 340 mm
 • Hmotnost: 4,6 kg

Rozsah dodávky:

 • 1 výměnný míchací koš WR2 140x600 M14: 368.997
 • 1 jednostranný otevřený klíč, vel. 22: 439.975
FLEX 1200 Wattů 1-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček - MXE 1200 + WR2 140

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
FLEX 1200 Wattů 1-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček - MXE 1200 + WR2 140

Vyzvednutí na prodejně

Pokud to k nám nemáte daleko nebo si chcete výrobky prohlédnout, neváhejte nás navštívit na prodejně.  
FLEX 1200 Wattů 1-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček - MXE 1200 + WR2 140

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím a také variantu s možným osobní odběr v podobě Balíkovny s 5000 odběrnými místy v ČR.
FLEX 1200 Wattů 1-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček - MXE 1200 + WR2 140

Individuální přístup

Pokud máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. Jsme odborníci v oboru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební míchadla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.2 kg
Příkon: 1200W
Hmotnost:: 4,6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Flex-Elektrowerkzeuge GmbH, známá pod značkou Flex , je výrobcem elektrického nářadí se sídlem ve Steinheimu an der Murr. Tato německá společnost má hluboké kořeny v historii technologické inovace, která sahá až do počátku 20. století. Byla založena v roce 1922 dvěma průkopníky, Hermannem Ackermannem a Hermannem Schmittem, a od té doby se vyvinula v synonymum kvality a spolehlivosti v oblasti elektrických nástrojů. Původně se Flex zaměřoval na jediný produkt - ruční brusku s ohebnou hřídelí, která byla v té době značným průlomem v oboru.

Díky její flexibilitě a přizpůsobivosti se tato bruska stala oblíbeným nástrojem v mnoha dílnách a průmyslových odvětvích, což položilo základní kámen pro budoucí expanzi společnosti.

Značka "Flex se stala fenoménem, který přesahuje běžné vnímání komerční značky. Je to název, který pro mnohé není pouze součástí firemního loga či specifikem určitého produktu, nýbrž synonymem pro celou kategorii nástrojů – konkrétně pro úhlové brusky. Tento neobyčejný vývoj se neodehrál přes noc. Je to výsledek mnoha dekád, během kterých si společnost Flex vybudovala reputaci díky kvalitě, inovacím a spolehlivosti svých produktů. A tak se stalo, že nejen v německy mluvících zemích, kde má značka Flex silné historické kořeny, se název této značky stal v běžné mluvě natolik zažitým, že je používán jako obecný termín pro jakoukoli úhlovou brusku bez ohledu na skutečného výrobce daného nástroje.

Je to podobné jevu, kdy název značky se stane tak běžně užívaným, že přechází do hovorového jazyka jako obecné označení určitého typu produktu – například "Kleenex" pro papírové kapesníčky nebo "Xerox" pro kopírování. Tento fenomén, známý jako genericide, může být pro značku požehnáním i prokletím. Na jedné straně to dokazuje, jak hluboce se značka vryla do povědomí spotřebitelů a jak dominantní postavení si vybudovala na trhu. Na druhé straně to ale může vést k oslabení ochranné známky, když se název značky začne používat tak obecně, že ztrácí svoji unikátnost.

V případě „Flex“ se tedy jedná o jedinečný příběh úspěchu, který dokazuje, že výrobek může být tak úspěšný, že jeho jméno se stane ikonou celého odvětví. Dokonce i ti, kteří nemají profesionální vztah k nářadí, mohou být seznámeni s pojmem "flex" a automaticky jej spojit s úhlovými bruskami, což odráží hluboký dopad, který značka měla na spotřebitelskou kulturu. Značka „Flex“ si postupem času začala žít svým vlastním životem a uživatelé ji nejen v německy mluvících zemích někdy hovorově používají pro úhlové brusky, což svědčí o její nezaměnitelné stopě v historii nářadí a stavebního průmyslu.

Během let Flex neustále rozšiřoval svou nabídku produktů, často předjížděl konkurenci a přicházel s novými, revolučními řešeními pro různé aplikace. Kultovním kouskem ve vývoji společnosti bylo představení první vysokorychlostní úhlové brusky v roce 1954. Tento nástroj zcela změnil paradigma broušení a řezání a Flex se tím stvrzen jako inovátor a lídr v oblasti. S tímto úspěchem Flex nepolevil ve své misi představovat inovativní řešení, která usnadňují práci profesionálů i domácích kutilů po celém světě.

Flex-Elektrowerkzeuge GmbH dnes nabízí širokou paletu elektrických nářadí, od vrtáků, přes pily, až po brusky a mnoho dalšího, vše s důrazem na ergonomii, výkon a dlouhodobou odolnost. Výrobky Flex jsou navrženy tak, aby odolávaly náročným podmínkám a splnily očekávání nejnáročnějších uživatelů. Díky tomu získala společnost uznání a důvěru odborníků z mnoha odvětví - od stavebnictví přes renovace a údržbu až po kreativní a umělecké projekty.

Stejně jako mnoho úspěšných firem, i Flex se neustále adaptuje na měnící se trh a technologie. S více než 90 lety zkušeností nadále vyvíjí nové produkty a technologie, které zvyšují produktivitu a zlepšují pracovní procesy. Flex-Elektrowerkzeuge GmbH je příkladem firmy, která si udržuje svůj závazek k inovaci a dokazuje, že s pravým nářadím je možné dosáhnout výjimečných výsledků. Tato společnost vždy stála v čele průmyslu a dokazuje, že dobrý nápad, pevná vize a neustálý vývoj mohou vést k trvalému úspěchu a uznání.Flex, společnost s dlouholetou historií a závazkem k neustálému technologickému pokroku, stojí na čele inovačního ducha ve světě nářadí a zařízení. Zabývají se širokou škálou aplikací, které slouží různým odvětvím průmyslu a řemesel. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám profesionálů a to nejen ve stavebnictví, ale i v dalších oblastech. Se čtyřmi hlavními aplikacemi – renovace a rekonstrukce, zpracování kovů, zpracování automobilových laků a zpracování přírodního kamene – společnost Flex pokračuje v inovacích a rozvoji nových produktů, které jsou nejen efektivní a spolehlivé, ale také přátelské k životnímu prostředí.

Klíčovým zaměřením společnosti Flex, od roku 2010, je vývoj bateriově napájených zařízení s bezkomutátorovými motory, což znamená posun k efektivnějšímu a tichému provozu nástrojů bez potřeby externího napájení. Tato technologie poskytuje uživatelům větší flexibilitu a mobilitu, protože již nejsou omezeni délkou elektrického kabelu nebo dostupností elektrických zásuvek. Bezkomutátorové motory také nabízejí delší životnost a nižší potřebu údržby ve srovnání s tradičními motory s uhlíkovými kartáčky.

Flex se zároveň snaží zajistit, aby jejich bateriově napájené nástroje byly výkonné a schopné zvládnout i ty nejnáročnější aplikace. Se silným pozadím v inženýrství a designu, společnost neustále pracuje na zlepšování kapacity baterií, zkracování doby nabíjení a zvyšování celkové energetické účinnosti svých produktů. Flex tímto způsobem reaguje na požadavky trhu, kde poptávka po bezdrátových řešeních neustále roste, a přispívá ke snížení hluku a emisí na pracovištích, což je přínosem jak pro uživatele, tak pro životní prostředí.

Flex udržuje svou reputaci jako průkopník v inovacích tím, že investuje do výzkumu a vývoje a tím, že pečlivě naslouchá zpětné vazbě od svých zákazníků. Každý nový produkt prochází důkladným testováním, aby zajistili, že splňuje nejen očekávání, ale překonává je. Takto se společnost Flex neustále vyvíjí a upevňuje svou pozici na trhu jako lídr v inovacích a kvalitě, a to vše v duchu svého závazku k poskytování průmyslových řešení, která jsou nejen výkonná, ale také šetrná k životnímu prostředí a uživatelsky komfortní.


Flex nabízí širokou škálu elektrického nářadí, včetně úhlových brusek, leštěnek, brusek na sádrokarton a mnoha dalších, které jsou navrženy pro profesionální použití a zajišťují vysoký výkon, efektivitu a dlouhou životnost. Flex také klade důraz na ergonomii a ekonomickou efektivitu práce, což odráží jejich nový slogan "toto je proformance", zdůrazňující spojení profesionálního výkonu a výkonnosti.