Toughbuilt - pocket level adjustable 360°
Code: TB-H2-L-4RRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Levels and spirit levels |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.21 kg |
| EAN: | 1210001301610 |
| Length: | 83 mm |
| Rozměry (D × Š × V): | 80 x 25 x 55 mm |
| Váha: | 0,210 kg |
Add a rating
5
4
3
2
1
List of ratings
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | TOUGHBUILT INDUSTRIES UK LTD. |
|---|---|
| Address : | Aurora House, 71-75 Uxbridge Road London, W5 5SL, |
| E-mail : | [email protected] |

















Vytvořil Shoptet