Nivel System DL60 – digitální vodováha a sklonoměr 60 cm
Code: NIVDL60LProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Levels and spirit levels |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.8 kg |
| EAN: | 5907440786080 |
| Length: | 60 cm |
| ? Number of bubbles: | 1 libela |
| The length of the level: | 60 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | TPI Sp. z o.o. |
|---|---|
| Address : | TPI Sp. z o.o. Wał Miedzeszyński 598, 03-994 Warszawa, Polsko |
| E-mail : | [email protected] |

















Vytvořil Shoptet