NIVEL SYSTEM |HDM-Little Friend – kapesní laserový dálkoměr 60 m
Code: 100475Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Laser rangefinders |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.15 kg |
| EAN: | 5908263352483 |
| Reach: | 0.05-60 m |
| Measurement tolerance: | ±2.00 mm |
| Typ laseru: | Červeý |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | TPI Sp. z o.o. |
|---|---|
| Address : | TPI Sp. z o.o. Wał Miedzeszyński 598, 03-994 Warszawa, Polsko |
| E-mail : | [email protected] |

















Vytvořil Shoptet