MAFELL | K 85-18 prořez 88 mm – aku okružní pila pro tesaře
Code: 1P0451Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Mafell - hand-held circular saws |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 12 kg |
| EAN: | 4032689188065 |
| Saw blade diameter: | 237mm |
| Battery voltage: | 18V |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | MAFELL AG |
|---|---|
| Address : | Beffendorfer Straße 4 D-78727 Oberndorf a.N. |
| E-mail : | [email protected] |

















Vytvořil Shoptet