GSON - powerful LED work light 20 W
Code: GT340Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LED work lights and torches |
|---|---|
| Weight: | 0.583 kg |
| EAN: | 7340090214622 |
| Rozměry:: | 173 x 132 x 45 mm |
| Hmotnost:: | 583 g |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | GSON Works |
|---|---|
| Address : | Nastagatan 9 702 27 Örebro |
| E-mail : | [email protected] |

















Vytvořil Shoptet