GSON - GS LED work lamp
Code: G205200Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LED work lights and torches |
|---|---|
| Weight: | 0.077 kg |
| EAN: | 7340090217685 |
| Rozměry:: | 120 x 54 x 24 mm |
| Hmotnost:: | 77 g |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | GSON Works |
|---|---|
| Address : | Nastagatan 9 702 27 Örebro |
| E-mail : | [email protected] |

















Vytvořil Shoptet