GSON - LED flashlight - XPE headlamp
Code: GT273Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LED work lights and torches |
|---|---|
| Weight: | 0.08 kg |
| EAN: | 7340090214615 |
| Rozměry předního světla:: | 68 x 31 x 30 mm |
| Rozměry zadního světla:: | 83 x 47 x 24 mm |
| Hmotnost:: | 80 g (bez baterie) |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | GSON Works |
|---|---|
| Address : | Nastagatan 9 702 27 Örebro |
| E-mail : | [email protected] |

















Vytvořil Shoptet