Festool Granat PROfile D150 Medium GR PRO
Code: 578792Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Sanding discs for wood Ø 150 mm |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 4014549465370 |
| Rudeness: | Medium (cca P240–P320) |
| Ø abrasives: | 150 mm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | Festool Deutschland GmbH |
|---|---|
| Address : | Wertstraße 20 D-73240 Wendlingen |
| E-mail : | [email protected] |

















Vytvořil Shoptet