CMT / Ořezávací fréza rovné zuby Ø12,7x25,4 / stopka Ø8mm
Code: C90622711Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Wood Cutters |
|---|---|
| Weight: | 0.15 kg |
| EAN: | 8019296001129 |
| ? Cutting Diameter ø: | 12,7 mm |
| Cutting Length (mm): | 25,4 mm |
| Clamping shank: | 8 mm |
| Number of Teeth: | Z 3 |
| Rotation Direction: | RH - Right-Hand (Clockwise) |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | IGM nástroje a stroje s.r.o. |
|---|---|
| Address : | Ke Kopanině 560 Tuchoměřice, Praha-západ PSČ 252 67 |
| E-mail : | [email protected] |

















Vytvořil Shoptet